GUYANG GY10W 10 mw Raudona Lazerio Šviesos Optinio Pluošto Kabelio Testeris Vaizdo Gedimų Lokatorius taip pat 10KM Tikrintuvas thumb
GUYANG GY10W 10 mw Raudona Lazerio Šviesos Optinio Pluošto Kabelio Testeris Vaizdo Gedimų Lokatorius taip pat 10KM Tikrintuvas thumb
GUYANG GY10W 10 mw Raudona Lazerio Šviesos Optinio Pluošto Kabelio Testeris Vaizdo Gedimų Lokatorius taip pat 10KM Tikrintuvas thumb
GUYANG GY10W 10 mw Raudona Lazerio Šviesos Optinio Pluošto Kabelio Testeris Vaizdo Gedimų Lokatorius taip pat 10KM Tikrintuvas thumb
GUYANG GY10W 10 mw Raudona Lazerio Šviesos Optinio Pluošto Kabelio Testeris Vaizdo Gedimų Lokatorius taip pat 10KM Tikrintuvas thumb
GUYANG GY10W 10 mw Raudona Lazerio Šviesos Optinio Pluošto Kabelio Testeris Vaizdo Gedimų Lokatorius taip pat 10KM Tikrintuvas thumb

GUYANG GY10W 10 mw Raudona Lazerio Šviesos Optinio Pluošto Kabelio Testeris Vaizdo Gedimų Lokatorius taip pat 10KM Tikrintuvas

€8.81

Prieinamumas:Yra sandėlyje
+
Į krepšelį Pridėti prie pageidavimų

Savybės CW & MOD darbo režimas FC, SC, ST universalios jungties stabilų išėjimo dažnis ilgą atstumą aptikti stiprų & patvarus korpusas pen tipo dizaino, nešiojamieji ir paprasta naudoti

Taikymo optinio pluošto ryšių ir priežiūra apsaugos sistemos optinio pluošto siųstuvas nustatymas ir priežiūra, šviesolaidinių skaidulų kabelinės televizijos sistema ir priežiūra, šviesolaidinių skaidulų stebėjimo tyrimų optinių prietaisų gamyba ir researc

Techniniai duomenys: Bangos ilgis 650±10nm Išėjimo galia 10 mw Optinio Pluošto : SM ir MM Bandymai Connecto: 2.5 mm universali jungtis(FC/SC/ST) Darbo Temperatūra:-20°~+60° c Laikymo Temperatūra:Nuo -40°~+85° Korpuso medžiaga nerūdijantis plienas Dydis φ25x175mm (išskyrus jungtis) Baterijos spec 2 AA dydžio šarminės baterijos ( Ne Baterija pakuotėje) Svoris: Apie 200g (be baterijos

Žymos: Vaizdinė Ir Gedimų Ieškiklis, šviesolaidinių kabelių testeris, optinio pluošto kabelio testeris, Pigūs vaizdo gedimų lokatorius, Aukštos Kokybės optinio kabelio testeris, Kinija optinio pluošto kabelio testeris Tiekėjų.

Įrenginio Tipas gabalas
Pakuotės Svoris 0.15kg (0.33lb.)
Pakuotės Dydis 20cm x 10cm x 5cm (7.87in x 3.94in x 1.97in)
Bangos ilgis 650±10nm
Modelio Numeris GY10W
Optinio Pluošto SM ir MM
Prekės Pavadinimas HNGYWZ

Parašykite savo atsiliepimą!

Panašūs produktai

€121.47
Didmeninė optinio Pluošto PLC Splitter 1*16 mini modulis 0.9 1m jungtis SC/APC / 10Pieces
Savybės: Mažas perteklinio nuostolio Puikus kryptingumas Gera kanalo į kanalą vienodumo Mažai PDL Didelio ekonomiškumo Aukštus aplinkos apsaugos ir mechaninis stabilumas Taikymo Pluošto optinės ryšio sistemos Pluošto optiniai jutikliai, kabelinės televizijos Sistema LAN Sistema WAN
€55.49
Aukščiausios Kokybės Dulkių Konteineris/Conister Rinkiniai 3PCS, darbas su vakuumo gruntas,Laikytis EuropeAmerican maisto saugos reikalavimu
Ypatybė: Pagamintas iš tvirtos medžiagos, tai tris hexigonal formos aišku, kanistrai yra dydžio, 700ml,1400ml & 2000ml atitinkamai Kiekvienas vienetas savybės vakuuminio sandarinimo dizaino išlaikyti maistą šviežią ilgiau. Tai naudinga ir patraukli multi-purpose užtaisai yra
€34.99
1 Pora RS232 į pluoštas / optinis cat / pramonės / žaibo viršįtampių / 232 Optinio Pluošto Transiveris Singlemode vieno pluošto SC 20KM
Aprašymai Tai yra tarsi daugiau funkcijų ir ekonomikos RS-232 sąsaja optinio pluošto modemo. Tai yra geriausias pasirinkimas, siekiant prisijungti RTU priimti arba SCADA duomenų valdytojas. Ji naudojama Optinio pluošto kaip perdavimo terpę, padidinti perdavimo funkcija, sistema. Ryšių
€10.65
2 vnt RJ45 8P8C KAČIŲ 7 Modular plug ethernet tinklo 600MHz jungtis Ekranuotas
USD 124.20 /carton USD 80.91 /carton USD 151.20 /carton USD 124.20 /carton USD 124.20 /carton USD 124.20 /carton Rinkos Aukščiausios Kokybės .Didelis Markės 2vnt RJ45 8P8C CAT7 Modular plug ethernet-10Gbps 600MHz Auksą, padengtą tinklo jungtis su metalais, Ekranuotas, Didmeniniams
€23.44
Optinio pluošto Įrankių rinkiniai metalo Fc-6S Pluošto Cleaver dual port Miller apkaba, padengtas vielos išpardavimas prietaiso ilgis vadovas juostelės
Optinio pluošto Įrankių rinkiniai metalo Fc-6S Pluošto Cleaver dual port Miller apkaba, padengtas vielos išpardavimas prietaiso ilgis vadovas juostelės
€21.21
1x2 FBT Splitter Modulis 50:50 Multimode Optinio Pluošto Sankabos Lauke ST/UPC Jungtis 1meters
Savybės: Mažas Režimo Įtaka Platus juostos Aukštas, patikimas Programos: Multimode Ryšių Sistemos Optinių Jutiklių Sistemas Priemonės Specifikacija: Parametrai Vienetas P A Bangos ilgis nm 850&
€77.13
FTTH Optinis Multimetras TL510A Optinės Galios Matuoklis + TL512 1310/1550nm Optinės Šviesos Šaltinio Lazeriu Šaltinis
TL510A Optinės Galios Matuoklis + TL512 Šviesos Šaltinis 1310/1550nm Įvadas TL510 nešiojamą Mini optinės galios matuoklis tai kompaktiškas ir lengvai naudojamas testavimo priemonė optinio pluošto tinklų, kuris gali būti naudojamas absoliutus optinės galios matavimus, taip pat
€12.24
Optinio Pluošto Patch Cord Laidas,LC/VNT-SC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Simplex,LC, kad SC 25Meters
Fiber Patch Cord Laidas,LC/VNT-SC/PC,3.0 mm Skersmens, Singlemode 9/125, Simplex,25Meters Pastaba: Ilgio ir jungtis yra pritaikoma, pls nedvejodami kreipkitės į mane dėl kainų. Techninės Specifikacijos: Parametras Vienetas FC, SC, LC/ Šarvuoti pluošto
€14.77
KELUSHI 2016 Karšto Pardavimo 20mW Visos Tipo Aliuminio Vaizdo Gedimų Ieškiklis Su FC LC Adapteris Optinio Pluošto Kabelio Testeris, Matuoklis Už kabelinę televiziją
Savybės: - MQW LD optinis šaltinis - Veikimo režimas: CW ir ŽIBĖTI - FC, SC, ST,LC Bendroji sąsaja - Ilgas tikrinimo atstumas - Pastovus galia - Tvirtas ir patvarus shell - Rašiklis modelio dizainas, patogus naudoti ir nešioti Pareigos: -